Про ресторан

Про італійський ресторан Монтеккі Капулетті у Києві

Актуальні чутки, плітки...

Ресторан Montecchi Capuleti (Монтеккі v Капулетті) – це куточок справжньої Італії на Печерську. Привітність італійської сім’ї, вибуховий темперамент, настрій, характер, правильна атмосфера та кулінарна неповторність по-італійськи об’єдналися тут під одним дахом!

Дитяча Творча Майстерня

Ми створили Дитячу творчу майстерню з думкою про те, що вихідні треба проводити всією сім’єю. Зустрічаємося щосуботи на веселі активності для наших маленьких гостей.

У НАС ПРАЦЮЄ НЯНЯ

Щоп’ятниці, суботи та неділі в ресторані Montecchi Capuleti працює bambinaia (няня на італійському). Час роботи: п’ятниця з 16:00 до 21:00, субота-неділя з 12:00 до 21:00.

Бізнес-ланч

Приходьте в італійський ресторан Монтеккі Капулетті та оцініть смачне, гарне та дуже демократичне меню бізнес-ланчу, адже відпочивати посеред робочого дня просто необхідно! А ми гарантуємо забезпечити Вам всі умови для цього.

Бизнес-ланч в Монтекки Капулетти

Традиційні італійські
сніданки

Завітайте перед початком робочого дня в італійський ресторан Монтеккі Капулетті! Тут Вас чекають найсмачніші традиційні італійські сніданки, ароматна кава та відома гостинність.

Літня тераса

Літня тераса ресторану Montecchi Capuleti – це бадьорий ковток свіжого повітря в самому центрі мегаполісу, Ваш заряд енергії, Ваша доза позитивних емоцій та, як наслідок, – неминуче чудовий настрій!