Бізнес-ланч

Бізнес-ланч

Кожен будній день в ресторані Montecchi Capuleti вас чекають смачні бізнес-ланчі!

Італія! Ця країна неймовірно багата на різноманітні традиції і стародавні звички. І одна з них – це сієста, під час якої прийнято відпочивати посеред робочого дня, адже не дарма народна мудрість говорить: «Щоб добре працювати, потрібно добре відпочивати!».

Бізнес ланчі в Києві зазвичай починаються о 12:30, але ми даємо вам можливість попрацювати ще півгодини і приїхати на бізнес-ланч в ресторан Монтеккі Капулетті з 12:30 до 16:00. Так, саме в цей час в Італії роблять перерву на роботі для того, щоб перепочити і підкріпитися. А ми, як справжня італійська сім’я, вірно шануємо ці стародавні звички і тому запрошуємо Вас на смачну бізнес-сієсту, після якої Ви зустрінете і проведете другу половину дня в гарному настрої. Адже в цьому і полягає весь сенс сієсти …

Кожен будній день ресторан Montecchi Capuleti готуватиме для Вас смачні бізнес-ланчі, що складаються з декількох страв приготованих за традиційними рецептами Італії.

За дуже демократичну ціну ви отримаєте першу і основну страви, салат і напій на вибір. Це меню бізнес-ланчу не зможе Вам набриднути, адже воно змінюється в залежності від дня тижня. Наприклад, в понеділок Вас нагодують апетитним салатом з печеним гарбузом, супом Мінестроне, а також основною стравою – лазаньєю з соусом Болоньєзе. А у вівторок це вже буде ніжна закуска із запечених баклажанів, гороховий крем-суп і рибні равіолі. І так далі до кінця тижня, без повторень. Як бачите, наше меню дуже насичене і різноманітне. Приготуйтеся. Ми будемо дивувати Вас кожного буднього дня!

Приходьте в італійський ресторан Монтеккі Капулетті та оцініть смачне, гарне та дуже демократичне меню бізнес-ланчу, адже відпочивати посеред робочого дня просто необхідно! А ми гарантуємо забезпечити Вам всі умови для цього.

Чекаємо вас на смачний бізнес-ланч в ресторані «Монтеккі v Капулетті»!