Літня тераса

Літня тераса

"Зелений оазис" - літня тераса Montecchi v Capuleti на Печерську чекає на вас

Кожен день схожий на попередній і ніде врятуватися від буденної суєти і шуму мегаполісу. І в цій метушні так важливо мати змогу зупинитися і на мить видихнути та розслабитися! Для цього ніби й була створена літня тераса ресторану Montecchi Capuleti.

Розмістившись в самому центрі міста Києва, а саме в безпосередній близькості від основних ділових епіцентрів столиці, тераса ресторану може водночас похвалитися затишком і можливістю сховатися від сторонніх очей, так вона розташована в дійсно затишному місці! Такий собі портал у паралельну реальність – справжній міні-оазис на Печерську!

Тут завжди можна сховатися від пекучого сонця в тіні квіткового багатства, укутавшись атмосферою умиротворення і повного спокою. Офіціанти ресторану охоче запропонують Вам новинки меню і обов’язково освіжаючі напої, такі як лимонад, фруктові смузі – speciality of the house.

Не буде зайвим згадати і про нову винну карту ресторану, яку ми підготували спеціально до відкриття літньої тераси! Бо ми знаємо наскільки приємно випити келих білого або червоного, а можливо ігристого вина на літній терасі ресторану, насолоджуючись приємною музикою, спілкуванням і атмосферою. Перевірено на собі! А сомельє ресторану – Леонід навчився настільки майстерно відгадувати «Ваш» напій, що Ви будете дійсно приємно здивовані, дізнавшись наскільки точно йому вдається відгадати Ваш настрій і налаштованість.

Тераса ресторану Montecchi Capuleti – це підбадьорюючий ковток свіжого повітря в самому центрі мегаполісу, Ваш заряд енергії, Ваша доза позитивних емоцій і, як наслідок, – неминуче чудовий настрій! Benvenuti!