Меню

Меню ресторану Монтеккі Капулеті

Найсмачніші страви традиційної італійської кухні

 

Сім’я Капулетті та сім’я Монтеккі запрошують вас скуштувати страви з багаторічними традиціями сімейної cucina italiana (італійської кухні) різних регіонів Італії. У Montecchi Capuleti подають пасту фреска та равіолі з тіста виключно власного виробництва, правильну піцу по-неаполітанські з тонкою апетитною скоринкою – весь секрет у змішуванні різних сортів борошна-фаріни! У меню представлені всі класичні страви такої улюбленої смачної теплох Італії: брускети, карпачо, капрезе, різноманітні антипасті, традиційні десерти – сицилійські каннолі, панна-котта, тірамісу з лімончелло за особливим рецептом!

За процесом приготування страв можна спостерігати на відкритій кухні в залі Капулетті. Спеціальна пропозиція від шефа – авторські страви орієнтовані на наших улюблених гостей.

А без чого не обходиться жодна трапеза італійців – абсолютно вірно, без вина! Тому винна карта ресторану налічує близько 200 видів вин, з усіх регіонів Італії, які можна спробувати побокально- особлива лояльність ресторану, адже тут використовують пристрій Coravin.

Основне меню

Вина